indicators.pl
Zamów
Posiadamy różne rozmiary Nakładek Wskaźnikowych. 24, 27, 30, 32 i 33 (mm).
ILOŚĆ:


Jeśli nie ma tutaj rozmiaru, którego potrzebujesz - skontaktuj się z nami.
DALEJ
WSTECZ
ZAMÓW

Partnerzy

Partnerami handlowymi mogą zostać sprzedawcy i dystrybutorzy części motoryzacyjnych do wszelkiego rodzaju pojazdów.

Program partnerski

Zapraszamy do wspólpracy partnerskiej producentów naczep, producentów części samochodowych w obrebie sekcji kól, firmy transportowe, ośrodki komunikacji miejskiej ,które chcą dolączyć do naszego Programu Partnerskiego. Oferujemy dogodne warunki wspólpracy.

Partnerzy w zakresie rozpowszechniania wiedzy na temat BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE . Chcemy zachęcić Swoim partnerstwem instytucje, zajmujące sie rozpowszechnianiem wiedzy drogowej dla których nie jest obcy temat bezpieczeństwa drogowego.Wspólpraca polegać może na wzajemnej pomocy reklamowej, wsparciu marketingowym, wymainie doświadczeń związanych z rozpowszechnianiem wiedzy na temat Bezpieczeństwa na Drodze.

Chcesz zostać partnerem zapytaj o szczególy.

Opinie naszych klientów

Naszymi klientami są zarówno firmy jak i osoby prywatne, zajmujące się transportem i logistyką. O niezawodności naszych produktów najlepiej świadczą ich liczne pozytywne opinie.

Mam małą firmę transportową kilka samochodów dostawczych głownie transport krajowy. Widziałem nakładki wskaźnikowe juz wcześniej za granicą i zawsze zastanawiało mnie czy to działa. Zadzwoniłem do nich i wszystko jasno mi wytłumaczyli. Zaopatrzyłem sie więc w nakładki wskaźnikowe do całego taboru, bo rozmairy nakładek mają różne do każdego rodzaju pojazdu można dobrać( wózków widłowych i koparek też), a cena naprawdę przyzwoita zwłaszcza przy dużej ilości .Teraz pracownicy są zadowoleni bo maja nakładki wskaźnikowe i wiecej czasu na odpoczynek , a ja spię spokojnie i nie martwię sie o swój ładunek.
Irek - Kraków
Te nakładki wskaźnikowe są naprawdę świetne, choć na początku trochę się obawiałem. Sprawdziłem zasada działania jest bardzo prosta i logiczna, montaż łatwy. Nawet w nocy wystarczy niewielka ilość światła aby zbadać ich ułożenie bo wszystkie są fluoroscencyjne. Polecam zakup nakładek wskaźnikowych bo warto.
Zbyszek - Olsztyn
Wiem co to odkręcone koło na trasie i nikomu tego nie życzę, ale dobrze jest jeśli driver w porę sie zorientuje i mu nie odpadnie bo dla kierowcy to najgorsza rzecz jaka może sie przytrafić. Szukałem nakładek wskaźnikowych już wcześniej, widziałem je w Anglii mają tam prawie na każdym jednym aucie powyżej 3,5 tony, a wiadomo to leniwy naród wiec coś w tym musi być. Od razu jak tylko pojawiły się nakładki wskaźnikowe to je zamówiłem, i będę kazdemu polecał. Wystarczy tylko pare chwil aby określić czy mutry (śruby) koła się nie poluźniły,bo wskażnik nakładki się wtedy odchyla, a jeśli tak to nawet nie trzeba tych nakładek zdejmować aby dociagnąć koło. To bardzo dobre rozwiązanie polecam każdemu dla wlasnego i innych ludzi bezpieczeństwa.
Leon - Żywiec
Kupiłem nakładki wskaźnikowe na początku roku to żaden koszt, dobrze wykonane i mozna dostać różne rozmiary jakie potrzebujesz. Ja i moi pracownicy jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo ludzi których przewozimy. Obszar kół to bardzo ważna sekcja dzieki której wszystko porusza sie do przodu. Sprawdzamy ułożenie nakładek wskaźnikowych, ich stan ( czy nie sa zdeformowane) codziennie przed wyjazdem w trasę. Musze przyznać parę razy zdarzyło się tak, że zaoszczedziły nam napewno wielu problemów i przykrych sytuacji, a może nawet uratowały komuś zycie. A wystarczy tylko parę minut dziennie pośwęcić na ich sprawdzenie.Każdy powinnien mieć nakładki wskaźnikowe i to obowiązkowo ja szczerze zachęcam.
Jan - Bydgoszcz (własciciel firmy przewozowej)

indicators.pl
Strona główna | O firmie | Oferta | Partnerzy | Zamówienia | Kontakt
created by czajna0@gmail.com