indicators.pl
Zamów
Posiadamy różne rozmiary Nakładek Wskaźnikowych. 24, 27, 30, 32 i 33 (mm).
ILOŚĆ:


Jeśli nie ma tutaj rozmiaru, którego potrzebujesz - skontaktuj się z nami.
DALEJ
WSTECZ
ZAMÓW

ZADBAJ O BEZPIECZENSTWO SWOJE I INNYCH NA DRODZE

Nakładki wskaźnikowe Misją Naszej firmy jest zadbanie o bezpieczeństwo kierowców oraz społeczeństwa poruszającego się po naszych drogach. Szerokim problemem dróg jest ich stan i wzmożony ruch ciężarówek, tirów, samochodów dostawczych, vanów, oraz pojazdów osobowych. Stały się one przyczyna poważnych wypadków. Większość wypadków spowodowanych jest nieprawidłową eksploatacją i zabezpieczeniem w obrębie sekcji kół pojazdów najczęściej ciężarowych.

Nawet doskonała wewnętrzna, zewnętrzna konserwacja koła nie zapobiega obluzowaniu się śrub. Częste sprawdzanie, dokręcanie może powiększyć ten problem przez rozciągnięcie się, osłabienie szpilek i śrub ( nakrętek ) koła. Producenci zalecają wymianę tych elementów po tym jak zostaną one trzykrotnie dokręcone. Wiąże się to z kosztami i większymi wydatkami. My oferujemy niezastąpione oraz dużo tańsze rozwiązanie.

Wprowadzamy na rynek motoryzacji prosty i efektywny produkt. Dostarcza on wiedzę użytkownikom, kiedy śruba koła ruszy się. Przez obserwację nakładki wskaźnikowej możemy zdiagnozować czy śruba jest zaciśnięta i czy nie poluźniła się. Wskaźnik nakładki jest identyfikatorem obluzowania i zmiany położenia śrub ( mutr) koła.

Nakładki mogą być używane do każdego rodzaju pojazdu.W krajach Europy Zachodniej uznawane za efektowny i nowoczesny sposób zaoszczedzenia czasu na zdiagnozowanie czy koła pojazdu są prawidłowo dociągniete. Napewno wielu z Was podczas jazdy zastanawiało się czy wasze koło jest prawidłowo dokrecone i czy nagle nie odpadnie. Zmień swoje obawy- po zastosowaniu nakładek wskaźnikowych ten problem znika.

indicators.pl
Strona główna | O firmie | Oferta | Partnerzy | Zamówienia | Kontakt
created by czajna0@gmail.com